Тренінг з оволодіння/удосконалення практичними навичками для лікарів за медичною спеціальністю «Неонатологія. Складний неонатальний діагноз. Ассоційована перинатальна патологія на фоні морфо-функціональної незрілості»
з міжнародною акредитацією АССМЕ
Наукові партнери
Про тренінги
Навчальні програми Тренінгів з оволодіння/вдосконалення практичними навичками для лікарів за медичними спеціальностями неонатологія (включаючи виходжування глибоконедоношених новонароджених) призначена для підвищення кваліфікації лікарів всіх спеціальностей, які закінчили інтернатуру за однією з лікарських спеціальностей, крім спеціальностей стоматологічного профілю.

Мета тренінгів — опанування/вдосконалення учасниками професійних знань та клінічних/практичних навичок і компетенцій

Тренінги проводяться на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України спільно з ТОВ «Група компаній МедЕксперт» - єдиним провайдером із безперервної медичної освіти, акредитований АССМЕ (Акредитаційна Рада з Безперервної Медичної Освіти США) в Україні та Східній Європі.

Програма тренінгу забезпечує навчання медичних працівників практичним навичкам щодо формування алгоритму поведінки в умовах професійного середовища

Навчальна програма тренінгу доповнена переліком практичних навичок, списком рекомендованих літературних джерел (опис методик)
Під час тренінгу учасники зможуть оволодіти/удосконалити власні практичні навички з наступних основних питань:
Особливості формування асоційованої перинатальної патології на фоні глибокої морфо-функціональної незрілості (діагностика, перебіг, лікування), у тому числі:

 • перинатальне гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку,
 • внутришньо-шлуночковий крововилив,
 • неонатальний сепсис та інша патологія
Базові технології виходжування передчасно народжених дітей, а саме:

 • Профілактика, оцінка та лікування болю
 • Профілактика інфекцій, що пов’язані з медичним доглядом за пацієнтом/нозокомеальні інфекції
 • Методи забезпечення теплового комфорту дитини- Індивідуалізований медичний догляд NIDCAP
Тренери
 • Тетяна Олександрівна Орлова
  лікар-неонатолог вищої категорії, Заслужений лікар України, тренер з питань грудного вигодовування, методу виходжування «Кенгуру»
  Відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей НДСЛ «Охматдит» МОЗ України
 • Мешкова Олена Михайлівна
  лікар-педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, спеціаліст з питань грудного вигодовування
Акредитація заходу
Конгрес запланований і буде проведено відповідно до вимог та стандартів акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (АССМЕ).

ГК МедЕксперт акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.

ГК МедЕксперт забезпечить учасників заходу максимальною кількістю міжнародних кредитів — 16 АМА PRACategory 1 Credits™. Учасники заходу отримають ту кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їх участі у заході (1 година = 1 кредит)

Загальна кількість балів - 20 (з врахуванням міжнародної акредитації)
Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446


Акредитація заходу
Тренінги заплановані і будуть проведені відповідно до вимог та стандартів акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (АССМЕ).

ГК МедЕксперт акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.

ГК МедЕксперт забезпечить учасників заходу максимальною кількістю міжнародних кредитів — 17 АМА PRA Category 1 Credits™. Учасники заходу отримають ту кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їх участі у заході (1 година = 1 кредит)

УЧАСНИКИ ОТРИМАЮТЬ НАЦІОНАЛЬНИЙ СЕРТИФІКАТ НА 50 БАЛІВ
Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446
Тренінги призначено для лікарів спеціальностей:
неонатологія, педіатрія, загальна практика - сімейна медицина, дитяча неврологія
Умови участі у тренінгу
1
Зареєструйтесь та отримайте квиток
2
Ознайомтесь з інструкцією на квитку
Заповніть, будь ласка, дотренінгову анкету, яка є у листі з підтвердженням реєстрації
3
Відвідайте обраний захід у форматі ОФЛАЙН
4
Зберігайте Ваш квиток до моменту отримання сертифіката учасника
Увага! При реєстрації потрібно вказувати ПІБ виключно українською мовою, Центр тестування не буде вносити до бази оприлюднених сертифікатів ПІБ не українською мовою. Також це стосується і особистих даних, які ви вказуєте при проходженні тестування для отримання сертифікату, вони мають співпадати з реєстраційними даними

Звертаємо Вашу увагу! У разі коли зареєстрований учасник не має можливості відвідати захід (згідно запропонованого формату проведення) кошти за участь повертаються за зверненням учасника не пізніше як за 2 доби до початку тренінгу.

Для участі у тренінгу необхідно надати наступне:
 • заповнити анкету слухача
 • скан-копія диплому ( у разі зміни прізвища – документ про зміну)
 • скан-копія посвідчення лікаря-спеціаліста
 • скан-копія санітарної книжки (або довідки про стан здоров’я для роботи в лікувально-діагностичних підрозділах лікарні)
З собою мати медичний одяг та змінне взуття
Відгуки учасників
Графік тренінгів 2024
ГК МедЕксперт
Національний провайдер БПР №1043
Група компаній Медексперт - єдиний провайдер із безперервної медичної освіти, акредитований АССМЕ (Акредитаційна Рада з Безперервної Медичної Освіти США) в Україні та Східній Європі

mob/viber +38 096-338-65-75
+38 044 334-50-28
info@med-expert.com.ua
med-expert.com.ua